LKS Tyrowo - strona oficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Konto bankowe

LKS Tyrowo zachęca do współpracy !!! Oferujemy możliwość reklamowania firm na banerach reklamowych na stadionie, promowania sponsorów na stronie klubowej, czy także na sprzęcie sportowym. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: lkstyrowo@wmzpn.pl

Ludowy Klub Sportowy Tyrowo

Tyrowo 103/8 14-100 Ostróda

71 2030 0045 1110 0000 0152 4540

Rywale na stronach www

LKS walczył do końca ! 2-1 na inaugurację !

• autor: kstyrowo19, 2015-08-25 21:36

LKS TYROWO  2  vs 1  KS MROCZNO

22.08.2015r. godz.17.00 Stadion w Tyrowie

P. Różycki 82', 88'
B. Sławiński 38'

Galeria zdjęć

lks-tyrowo-2-1-ks-mroczno-6219785.jpg lks-tyrowo-2-1-ks-mroczno-6219786.jpg lks-tyrowo-2-1-ks-mroczno-6219787.jpg

Deszczowa aura, wielkie emocje do ostatniego gwizdka i zwycięstwo LKSu...tak można podsumować inauguracyjny mecz nowego sezonu...!

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się z kilkuminutowym opóźnieniem z powodu intensywnego opadu deszczu. Na ławce trenerskiej rywali zasiadł były szkoleniowiec LKSu - R. Bromberg. Pierwsze minuty to głównie walka w środkowej części boiska i chaotyczna gra w trudnych warunkach. Pierwsi zagrozili goście z Mroczna. Po rzucie rożnym piłkę głową uderzył Elgert, a ta na szczęście LKSu uderzyła w słupek. Kilka minut później kolejna dobra sytuacja gości, ale Kamiński z rzutu wolnego z 16 m fatalnie przestrzelił. Tyrowiacy popełniali błędy w defensywie, często faulując w okolicach 25 m, jednak celowniki piłkarzy z powiatu nowomiejskiego były nieco rozregulowane. LKS pierwszą dobrą akcje skonstruował w 17 min, kiedy B. Klamant minimalnie przestrzelił obok słupka. Tyrowiacy próbowali z dystansu, ale dobrze w bramce spisywał się goalkeeper Mroczna. W 35 min piłka po strzale A. Gęstwickiego wylądowała na poprzeczce. Kiedy pierwsza połowa dobiegała ku końcowi, a LKS nie potrafił w żaden sposób przedostać się przez rosłą i twardo grającą defensywę gości Mroczno strzela bramkę. Rzut z autu, brak koncentracji i B. Sławiński lobuje P. Chamerę i LKS w 38 min przegrywa 0-1. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i Mroczno prowadzi w inauguracyjnym spotkaniu.

Druga połowa meczu i całkiem inna drużyna. Tyrowiacy od początku ruszyli do ataków. Podopieczni trenera Rutkowskiego zdominowali środek pola i nie pozwalali rywalom opuszczać własnej połowy. Zepchnięci do głębokiej defensywy goście bronili się i jak najdalej oddalali grę od własnego pola karnego. Sytuacji w drugiej połowie nie brakowało. W 55 po rzucie wolnym i strzele głową M. Rutkowskiego piłka minimalnie przeleciała obok słupka. W 60 min swoją okazję miał P. Różycki jednak futbolówka przeleciała nad poprzeczka. W 68 z rzutu wolnego próbował Rawdonis, ale tym razem spojenie. Kilka minut później akcja skrzydłem i znowu fenomenalnie bronił bramkarz. W 74 strzał z dystansu Rutkowskiego i instynktownie na rzut rożny paruje Pruchniewski.  W 78 rzut wolny na 16 m. Do piłki podchodzi A. Gęstwicki, ale i w tym przypadku silny strzał odbija bramkarz Mroczna. Sytuacja za sytuacją ,a wynik nadal 0-1. W 80 min piłka ląduje w bramce. Debiutujący w LKSie D. Sałata dośrodkowuje wprost na głowę Klamanta i mamy remis. Niestety chorągiewka w górze. Wg arbitra piłka opuściła pole gry przy dośrodkowaniu z prawej strony. Bicie głową w mur...Mroczno broni się całą drużyną.  Kolejna akcja i tym razem w końcu się udało.  P. Różycki otrzymuje podanie ze środka pola i między nogami obrońców posyła piłkę do bramki. Ta bramka jeszcze bardziej zmobilizowała świetnie grających piłkarzy LKSu.  Kilka minut później mogło być 2-1 ale Różycki z bliska uderza wprost w Pruchniewskiego. W 88 min euforia na stadionie ! M. Rutkowski ogrywa obrońce na lewym skrzydle i wykłada piłkę Różyckiemu, który uderza do pustej bramki i LKS wychodzi na prowadzenie. W doliczonym czasie gry W. Ćwik mógł dobić rywali, ale po bardzo dobrym zagraniu D. Sałaty uderza wprost w bramkarza z kilku metrów. Końcowy gwizdek i LKS odnosi zasłużone zwycięstwo !

Walka do końca, zaangażowanie całej drużyny i to jest styl drużyny z Tyrowa, która w pierwszej kolejce zdobywa 3 pkt !

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Tyrowo - MKS Zatoka II Braniewo
Zalew Frombork - KS Syrena Młynary